Willa Róża Wiatrów

Start


Nasza willa to przede wszystkim miejsce z duszą,

z wyjątkową atmosferą,

której nigdzie indziej na karkonoskich szlakach nie odnajdziecie.


Willa "Róża Karkonoszy" jest obiektem usytuowanym dokładnie w połowie drogi między Szklarską Porębą a Karpaczem, przy samym szlaku, prowadzącym do ruin Zamku Chojnik (627 m n.p.m.), w Sobieszowie – obecnie dzielnicy Jeleniej Góry.

Nasza Willa jest doskonałą baza noclegową bez względu na to czy jesteś turystą, czy przedstawicielem handlowym. W naszym obiekcie wypoczynek i rozrywkę znajdą zarówno samotni turyści, pary, jak i całe rodziny.

Na życzenie naszych gości zorganizujemy romantyczną kolację dla dwojga w sali kominkowej, ognisko lub grilla we własnym parku dla grona przyjaciół lub rodziny, biznesmenów strudzonych podróżą ugościmy drinkiem w barze, a wszystkich zaprosimy do restauracji, która serwuje potrawy, przyrządzone wyłącznie na miejscu.

Bliskość Karkonoszy i Jeleniej Góry sprawia, że wielu turystów decyduje się na nocleg w naszej Willi, rezygnując z hoteli w centrum miasta. Z naszego obiektu wszystkie atrakcje Karkonoszy i Jeleniej Góry są na wyciągnięcie ręki. Ale to nie wszystkie atuty tego urokliwego zakątka.

Willa "Róża Karkonoszy" otoczona jest przez niewielki park, pełen starych buków, wśród których nie brak prawdziwych pomników przyrody. Ten stylowy budynek o architekturze tyrolsko-szwajcarskiej służył niegdyś jako Dom Myśliwski, a dziś mogą Państwo spędzić we wnętrzach tej Willi niezapomniane chwile. Uroku dodaje marynistyczny wystrój wnętrz, który dzięki wielu rekwizytom i pamiątkom, wprowadza klimat dalekiej morskiej podróży. Naszym gościom udostępniamy łącznie 18 miejsc noclegowych w czterech pokojach oraz w jednym apartamencie.

Dla rodzin oraz grup zorganizowanych oferujemy wynajem całego obiektu wraz z restauracją, podziemnym klubem (bilard, rzutki, aparatura dyskotekowa),a latem plac zabaw i gier dla dzieci. Dodatkowo możemy pomóc zorganizować kulig, przejazd bryczką i wycieczkę (dodatkowo płatne) lub małą imprezę okolicznościową z muzyką.

W pobliskiej altanie (całorocznej) przygotujemy doskonałą pizze, wypiekaną w piecu opalanym drewnem, zaś restauracja serwuje potrawy, przygotowywane wyłącznie na miejscu. Ponadto w stylowym barze spędzicie miło czas przy kuflu ulubionego piwa, szklaneczce drinka i lampce wina, a podziemne komnaty - bilardowa i taneczna są wspaniałym miejscem do czynnego wypoczynku.

Willa "Róża Karkonoszy" to przede wszystkim miejsce z duszą, z wyjątkową atmosferą, której nigdzie indziej na Karkonoskich szlakach nie odnajdziecie.

 

JEŚLI KARKONOSZE, TO TYLKO W WILLI "RÓŻA KARKONOSZY"

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Willa Róża Wiatrów to miejsce z duszą.

Willa Róża Wiatrów to doskonała baza noclegowa bez względu na to, czy jesteś turystą, czy przedstawicielem handlowym.

Willa usytuowana jest dokładnie w połowie drogi między Szklarską Porębą, a Karpaczem, przy samym szlaku prowadzącym do ruin Zamku Chojnik (627 m n.p.m.), w Sobieszowie - urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry, w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, 10 minut od centrum miasta.

Dom otoczony jest przez niewielki park pełen starych buków, wśród których nie brak prawdziwych pomników przyrody. Ten stylowy budynek o architekturze tyrolsko-szwajcarskiej, służył niegdyś jako Dom Myśliwski, a dziś mogą Państwo spędzić we wnętrzach tej Willi niezapomniane chwile.

W stylowym barze znajdziecie bogaty wybór napojów i alkoholi, a w przypływie rozrywkowego nastroju zapraszają Państwa podziemne komnaty - bilardowa i taneczna. Uroku dodaje marynistyczny wystrój wnętrz, który dzięki wielu rekwizytom i pamiątkom, wprowadza klimat dalekiej morskiej podróży. Dla strudzonych wojażami podróżników oferujemy również noclegi w przytulnych pokojach wyposażonych w łazienkę, TV, radio oraz dostęp do Internetu.

Willa Róża Wiatrów to przede wszystkim miejsce z duszą, z wyjątkową atmosferą, której nigdzie indziej na karkonoskich szlakach nie odnajdziecie.

 

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu wraz z kuchnią. Szczegóły telefonicznie lub mailowo.


ul. Zamkowa 5

Jelenia Góra – Sobieszów

tel: +48 75 7545590; 880 304 704

e-mail: rezerwacja@willarozawiatrow.com

www.willarozawiatrow.com


  • Zamek Chojnik - ok. 45 min pieszej wycieczki
  • Uzdrowisko Cieplice, w którym bywała m.in Królowa Marysieńka - 4 km 
  • Centrum Jeleniej Góry - 9 km 
  • Szklarska Poręba - 12 km 
  • Karpacz - 15 km
Fotka 2f63e093
Fotka 7e6pgiyi
Fotka makn8avv
Fotka z4msjrw7
Fotka hulxuog3

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa Róża Wiatrów